Ulica 16.kolovoza/augusta bb, 72260
Izbornik
Naslovnica
O nama
Povijest/istorija
Uprava
Sjednice OV-a
Odluke,zakljuci i dokumenti OV-a
Javne nabavke
Gospodarstvo
Turistička razglednica
Smještaj i ugostiteljstvo
Obrazovna i socijalna infrastruktura
Vjerski život
Kultura
Sport
Fotogalerija
Servisne informacije
Linkovi
Kontakt
Traži
"U susret proljeću" - Akcija proljetnog čišćenja i uređenja grada i okoliša PDF Ispiši E-mail
Napisao Opcina Busovaca   
Thursday, 25 February 2016

 U povodu akcije "U susret proljeću" pozivamo sugrađane da se uključe i pomognu da naš grad bude čišći i još ugodniji za življenje. Uvjereni smo da će brojni naši sugrađani pokazati kako se samo osobnim angažmanom, u zajednicama, školama, vrtićima i tvrtkama može unaprijediti stanje našeg okoliša, a time i podignuti kvalitet življenja u našem gradu.

Akcija "U susret proljeću" odvijat će se u danima, 17 i 18. marta/ožujka 2016.godine. Voditelji ovog projekta su: Srednja škola "Busovača", OŠ "Busovača", MSŠ "Busovača", Općina Busovača, JKP "Komunalac" Busovača i Služba za civilnu zaštitu.

Cilj akcije je aktiviranje sugrađana da prikupljanjem otpada odbaćenog u okoliš učine nešto konkretno za dobrobit planete Zemlje, odnosno svoje okruženje. 

Naime, otpad je jedan od gorućih problema zaštite okoliša diljem svijeta, pa tako i u gradu Busovači. Svakim danom proizvodimo sve više i više otpada, a mnogi ga neodgovorno ili neoprezno odbacuju u okoliš.
 
 
 
< Prošli   Sljedeći >
Calendar
Kalendar

Advertisement
brojac poseta
Brojač posjeta
Anketa
Da li Vam se dopada naša stranica?
 
© 2019 Opcina Busovaca