Ulica 16.kolovoza/augusta bb, 72260
Izbornik
Naslovnica
O nama
Povijest/istorija
Uprava
Sjednice OV-a
Odluke,zakljuci i dokumenti OV-a
Javne nabavke
Gospodarstvo
Turistička razglednica
Smještaj i ugostiteljstvo
Obrazovna i socijalna infrastruktura
Vjerski život
Kultura
Sport
Fotogalerija
Servisne informacije
Linkovi
Kontakt
Traži
Danas u Busovači održano natjecanje iz programa "Upozorenje na opasnost od mina" PDF Ispiši E-mail
Napisao Opcina Busovaca   
Monday, 14 November 2016
 Danas, 14. novembra  u prostorijama Osnovne škole Busovača održano je općinsko natjecanje iz programa "Upozorenje na opasnost od mina". Organizator natjecanja je Crveni križ općine Busovača, a u natjecanju su sudjelovala tri tima sedmih razreda; dva tima O.Š. Busovača i jedan tim O.Š. Kaonik, dok tim  O.Š. Kaćuni nije sudjelovao. Pobjedu na natjecanju odnio je tim O.Š. Busovača, koji će predstavljati Busovaču na kantonalnom natjecanju kojem je domaćin općina Busovača dana 23.11.2016. godine. Drugo mjesto odnijeli su članovi tima O.Š. Kaonik, a treće mjesto drugi tim O.Š.Busovača. Svi učesnici su prigodno nagrađeni. Crveni križ zahvaljuje načelniku Općine, g-dinu Asimu Mekiću na finansijskoj potpori u realizaciji ovog projekta.
 
 
 
< Prošli   Sljedeći >
Calendar
Kalendar

Advertisement
brojac poseta
Brojač posjeta
Anketa
Da li Vam se dopada naša stranica?
 
© 2020 Opcina Busovaca