Ulica 16.kolovoza/augusta bb, 72260
Izbornik
Naslovnica
O nama
Povijest/istorija
Uprava
Sjednice OV-a
Odluke,zakljuci i dokumenti OV-a
Javne nabavke
Gospodarstvo
Turistička razglednica
Smještaj i ugostiteljstvo
Obrazovna i socijalna infrastruktura
Vjerski život
Kultura
Sport
Fotogalerija
Servisne informacije
Linkovi
Kontakt
Traži
Održan sastanak sa članovima Radne grupe u saradnji sa međunarodnom organizacijom World Vizions Sa PDF Ispiši E-mail
Napisao Opcina Busovaca   
Thursday, 23 March 2017
Jučer, 23.03.2017. godine sa početkom u 11,00 sati u prostorijama male sale općine Busovača, održan je prvi sastanak sa Radnom grupom na izradi školskih planova za postupanje i odgovor na katastrofe uzrokovanje prirodnim i drugim opasnostima, kao i primjenu mjera predviđenih tim planovima koje će biti usklađene sa općinskim planovima za smanjenje rizika od katastrofa. Dakle, radi se o Projektu "Sigurnije škole u BiH - Škole skrojene za sigurno djetinstvo". Projekt ima cilj pružiti podršku osnovnim i srednjim školama u 7 općina u Bosni i Hercegovini. Osnovna škola "Busovača" u Busovači je jedna od tih škola koja je izabrana. Predstavnici međeunarodne organizacije "World Vizions" Sarajevo su na samom početku kao uvod predstavili kraći film sa pregledom prirodnih katastrofa od poplava, požara, zemljotresa i dr. i način postupanja  i stečenih zananja sprovedenih kod djece u školama. Isiti film možete pregledati na sljedećem linku: http://www.wvi.org/bs/bosna-i-hercegovina/video/budimo-informisani-budimo-spremni koji je preuzet sa stranice međunarodne humanitarne organizacije World Vizions BiH.
 
< Prošli   Sljedeći >
Calendar
Kalendar

Advertisement
brojac poseta
Brojač posjeta
Anketa
Da li Vam se dopada naša stranica?
 
© 2020 Opcina Busovaca