Ulica 16.kolovoza/augusta bb, 72260
Izbornik
Naslovnica
O nama
Povijest/istorija
Uprava
Sjednice OV-a
Odluke,zakljuci i dokumenti OV-a
Javne nabavke
Gospodarstvo
Turistička razglednica
Smještaj i ugostiteljstvo
Obrazovna i socijalna infrastruktura
Vjerski život
Kultura
Sport
Fotogalerija
Servisne informacije
Linkovi
Kontakt
Traži
Provedena akcija Let,s Do It u Busovači PDF Ispiši E-mail
Napisao Opcina Busovaca   
Tuesday, 11 April 2017
 Prošle sedmice na području općine Busovača provedena je akcija Let,s Do It - očistimo naš grad od otpada. U provođenju akcije sudjelovali su sljedeći sudionici, a to su: Udruga "EKO-MLADI" Kaćuni, O.Š. Busovača, O.Š. Kaonik, O.Š. Kaćuni, P.Š. Lugovi, P.Š. Katići i Udrugom sportskih ribolovaca, te je tom prigodom očišćen veći dio grada Busovača. Udruga "EKO-MLADI" Kaćuni - Busovača, izvršili su čišćenje otpada oko malonogometnoga igrališta u mjestu Čep, dok su Osnovne škole akciju provele u svojim školskim dvorištima, parku i okolnim područjima. Važnost ove akcija nije bila samo u tome da se očisti što veći dio grada Busovača od otpada, nego i u tome da mlađa popualcija prepozna potrebu i važnost čišćenja otpada u našoj životnoj sredini. Tokom akcije sudionicima su osigurane rukavice i PVC vreće za skupljanje otpada.
 
 
 

 
< Prošli   Sljedeći >
Calendar
Kalendar

brojac poseta
Brojač posjeta
Anketa
Da li Vam se dopada naša stranica?
 
© 2020 Opcina Busovaca