Ulica 16.kolovoza/augusta bb, 72260
Izbornik
Naslovnica
O nama
Povijest/istorija
Uprava
Sjednice OV-a
Odluke,zakljuci i dokumenti OV-a
Javne nabavke
Gospodarstvo
Turistička razglednica
Smještaj i ugostiteljstvo
Obrazovna i socijalna infrastruktura
Vjerski život
Kultura
Sport
Fotogalerija
Servisne informacije
Linkovi
Kontakt
Traži
Izletište Tisovac PDF Ispiši E-mail
Napisao Opcina Busovaca   
Saturday, 02 February 2008

Na svega 5 km od Busovače nalazi se Tisovac – mjesto do kojeg se dolazi dobrom prometnicom, i mjesto koje je prije ratnih sukoba bila omiljena destinacija ne samo građana Busovače, već i susjednih općina.

Ispunjeno je mnogobrojnim vikend objektima, ali i objektima koji nude rekreativne sadržaje. Inače, u najskorije vrijeme se očekuje stavljanje u funkciju ugostiteljsko – smještajnih objekata na ovom lokalitetu, što će ponudu Tisovca upotpuniti.

 
< Prošli   Sljedeći >
Calendar
Kalendar

Anketa
Da li Vam se dopada naša stranica?
 
© 2021 Opcina Busovaca