Ulica 16.kolovoza/augusta bb, 72260
Izbornik
Naslovnica
O nama
Povijest/istorija
Uprava
Sjednice OV-a
Odluke,zakljuci i dokumenti OV-a
Javne nabavke
Gospodarstvo
Turistička razglednica
Smještaj i ugostiteljstvo
Obrazovna i socijalna infrastruktura
Vjerski život
Kultura
Sport
Fotogalerija
Servisne informacije
Linkovi
Kontakt
Traži
Provedena akcija Let,s Do It - milion sadnica za jedan u Busovači PDF Ispiši E-mail
Napisao Opcina Busovaca   
Wednesday, 18 November 2015
 Prošle sedmice na području općine Busovača provedena je akcija Let,s Do It - milion sadnica za jedan dan. U provođenju akcije sudjelovalo je devedeset i nešto sudionika, a to su: Udruga "EKO-MLADI" Kaćuni, O.Š. Busovača, O.Š. Kaonik, O.Š. Kaćuni, P.Š. Lugovi, te je tom prigodom zasađeno četiri stotine sadnica smrče. Udruga "EKO-MLADI" Kaćuni - Busovača, sadnju drveća izvela je oko malonogometnoga igrališta u mjestu Čep, dok su Osnovne škole akciju provele u svojim školskim dvorištima. Važnost ove akcija nije bila u tome da se zasadi što više sadnica i sudjelovati što više sudionika, nego i u tome da mlađa popualcija prepozna potrebu i važnost drveća u prirodi i našoj životnoj sredini. Tokom akcije sudionicima je osigurano: osvježenje, slatkiši, rukavice i nekoliko majica sa logom "Let,s Do It - milion sadnica za jedan dan".

 
 

 
< Prošli   Sljedeći >
Calendar
Kalendar

Advertisement
Anketa
Da li Vam se dopada naša stranica?
 
© 2021 Opcina Busovaca