Ulica 16.kolovoza/augusta bb, 72260
Izbornik
Naslovnica
O nama
Povijest/istorija
Uprava
Sjednice OV-a
Odluke,zakljuci i dokumenti OV-a
Javne nabavke
Gospodarstvo
Turistička razglednica
Smještaj i ugostiteljstvo
Obrazovna i socijalna infrastruktura
Vjerski život
Kultura
Sport
Fotogalerija
Servisne informacije
Linkovi
Kontakt
Traži
Ostalo PDF Ispiši E-mail
Napisao Opcina Busovaca   
Saturday, 02 February 2008

Udruga planinara „Tisovac“ Busovača je utemeljena 2002. godine i trenutačno broji 120 članova, a prvenstveni zadaci su im izgradnja planinarskog doma na Busovačkim stajama i aktivno učestvovanje u svim akcijama koje se odnose na zaštitu okoliša.

 

Nikako se ne smije zaboraviti da u Busovači djeluje Sportski savez Općine Busovača kao krovna institucija koja je svojim utemeljenjem i konkretnim aktivnostima umnogome doprinijela da se rezultati športaša i športašica, a samim tim i športskih klubova sa područja općine Busovača mogu ocijeniti više nego zadovoljavajućim, a u mnogim segmentima i iznad najoptimističnijih očekivanja.

 
< Prošli   Sljedeći >
Calendar
Kalendar

Anketa
Da li Vam se dopada naša stranica?
 
© 2021 Opcina Busovaca