Ulica 16.kolovoza/augusta bb, 72260
Izbornik
Naslovnica
O nama
Povijest/istorija
Uprava
Sjednice OV-a
Odluke,zakljuci i dokumenti OV-a
Javne nabavke
Gospodarstvo
Turistička razglednica
Smještaj i ugostiteljstvo
Obrazovna i socijalna infrastruktura
Vjerski život
Kultura
Sport
Fotogalerija
Servisne informacije
Linkovi
Kontakt
Traži
Održano predavanje i pokazna vježba gašenja požara PDF Ispiši E-mail
Napisao Opcina Busovaca   
Thursday, 14 April 2016
 Služba civilne zaštite općine Busovača u saradnji sa Udrugom dobrovoljnih vatrogasaca Busovača je danas u 15,00 sati ispred zgrade općine, održala je predavanje i pokaznu vježbu o korištenju aparata za početno gašenje požara (suhim prahom S-6, S-9 i CO2 aparata sa ugljičnim dioksidom). Predavanje i pokaznu vježbu o požarima i aparatima za početno gašenje  požara je održao Komandir Udruge DV Busovača, g-din Ilija Bartula. Komandir Udruge je prisutne upoznao o vrstama, odnosno klasama požara i načinu gašenja istih, te načinu i postupku korištenja aparata za početno gašenje požara. Prisutni su imali priliku da koriste aparat za gašenje požara, te isprobaju njegovo korištenje demonstracijom paljenja vatre u posudi, odnosno simuliranja požara. Komandir je također skrenuo pozornost prisutnima na brojeve telefona kojima se vrši dojava požara Udruzi DV Busovača: 733-146 ili 123
 
< Prošli   Sljedeći >
Calendar
Kalendar

Advertisement
brojac poseta
Brojač posjeta
Anketa
Da li Vam se dopada naša stranica?
 
© 2020 Opcina Busovaca