Ulica 16.kolovoza/augusta bb, 72260
Izbornik
Naslovnica
O nama
Povijest/istorija
Uprava
Sjednice OV-a
Odluke,zakljuci i dokumenti OV-a
Javne nabavke
Gospodarstvo
Turistička razglednica
Smještaj i ugostiteljstvo
Obrazovna i socijalna infrastruktura
Vjerski život
Kultura
Sport
Fotogalerija
Servisne informacije
Linkovi
Kontakt
Traži
JAVNI POZIV NA RASPRAVU O NACRTU PRORAČUNA/BUDŽETA OPĆINE BUSOVAČA ZA 2021.GODINU PDF Ispiši E-mail
Napisao Opcina Busovaca   
Friday, 05 March 2021
POZIVAMO PREDSTAVNIKE JAVNIH PODUZEĆA/PREDUZEĆA I USTANOVA, MJESNIH ZAJEDNICA, UDRUGA/UDRUŽENJA GRAĐANA I NEVLADINIH ORGANIZACIJA, ŠPORTSKIH/SPORTSKIH KLUBOVA, NOSITELJA/NOSILACA KULTURNIH AKTIVNOSTI I OSTALE KORISNIKE PRORARAČUNSKIH/BUDŽETSKIH  SREDSTAVA, KAO I SVE GRAĐANE OPĆINE BUSOVAČA DA NAZOČE/PRISUSTVUJU JAVNOJ RASPRAVI O NACRTU PRORAČUNA/BUDŽETA OPĆINE BUSOVAČA ZA 2021. GODINU, KOJA ĆE SE ODRŽATI DANA 11.03.2021. GODINE (ČETVRTAK) U 11,00 SATI U VELIKOJ SALI OPĆINE BUSOVAČA.
 
 
 
 
 
 
 
< Prošli   Sljedeći >
Calendar
Kalendar

Advertisement
Anketa
Da li Vam se dopada naša stranica?
 
© 2021 Opcina Busovaca